Wygraj reedycje płyt DIO

  •  
  •  
  •  
  •  

20 marca bieżącego rokuBMG wspólnie z Niji Entertainment Group Inc. wydadzą reedycje czterech albumów studyjnych DIO z lat 1996 – 2004: Angry Machines (1996), Magica (2000), Killing The Dragon (2002) i Master Of The Moon (2004). Albumy zostały na nowo zremasterowane i zawierają rzadkie wersje oraz dotąd niepublikowane utwory – zarówno wersje na żywo jak i studyjne.
Wersje CD każdego z tych albumu od dawna nie były tłoczone. Te na nowo zremasterowane wersje zawierają poszerzone okładki oraz dodatkowe płyty z nie publikowanymi dotąd utworami. Poza wymienionym już utworem Electra (dołączony do albumu Magica), jest także: Prisoner Of Paradise (na Master Of The Moon). Poza tym na dodatkowych płytach są koncertowe wersje utworów z płyt, do tej pory nigdy niepublikowane.

Wendy Dio powiedziała, “Bardzo się cieszę z pracy z BMG, wytwórni, która ma pasję do rocka. Dzięki nim wszystkie albumy DIO pojawią się ponownie i zawierać będą sporo niespodzianek.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać płyty CD:
– DIO”Angry Machines
– DIO “Magica
– DIO “Killing The Dragon
– DIO “Master Of The Moon”

Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule CD DIO “wpisać tytuł płyty, o który się walczy” dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Kiedy oraz z jakiego powodu zmarł Ronnie James Dio?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (29.03.2020) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.
konkurs CD DIO
źródło: BMG, Bang Music

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .