Belphegor wyda reedycję Necrodaemon Terrorsathan

belphegor
  •  
  •  
  •  
  •  

Na 6 listopada austriacki black/death metalowy zespół Belphegor we współpracy z Nuclear Blast wyda reedycję trzeciego studyjnego albumu Necrodaemon Terrorsathan, który pierwotnie ukazał się 20 lat temu. Nowa zremasterowana wersja ukaże się na CD oraz na standardowym czarnym winylu jak i czterech dodatkowych kolorach. Pre-ordery można zamawiać tutaj.

Na potrzeby tej reedycji zespół pokusił się o ponowne nagranie tytułowego utworu, który możecie poniżej posłuchać.

Wokalista Helmuth skomentował: “Oryginalnie ten album skomponowaliśmy w latach 1998-1999, natomiast proces rejestracji jak i wydania to rok 2000. Nasz były gitarzysta Sigurd (1993-2006) który “maszerował” ze mną po całym świecie, napisał trzy piosenki na to wydawnictwo. Partie perkusji sesyjnie zarejestrował Manfred “Man” Gandler (Mastic Scum), a za bas chwicił Mario Klausner (Pungent Stench, Collapse VII).

Helmuth dodał również: “20 lat później wciąż tu jesteśmy, silniejsi niż kiedykolwiek. Pierwotnie skomponowałem tę piosenkę w latach 1998-1999, nagrywając ją i wydając w 2000 roku. To był dla mnie ekscytujący eksperyment, aby nasi fani posłuchali, jak brzmiałby „Necrodaemon Terrorsathan”, gdybyśmy stworzyli ten utwór z naszymi umiejętnościami i możliwościami nagrywania w obecnej epoce.

 

Tracklista:
01. Necrodaemon Terrorsathan
02. Vomit Upon The Cross
03. Diabolical Possession
04. Lust Perishes In A Thirst For Blood
05. S.B.S.R.
06. Sadism Unbound
07. Tanzwut – Totengesänge
08. Cremation Of Holiness
08. Necrodaemon Terrorsathan Pt.II / Outro: Analjesus

Necrodaemon Terrorsathan

Jesienią bieżącego roku austriacka kapela wyruszy w trasę koncertową Death Magick Over Europe. Towarzyszyć jej będą Incantation, Horna oraz Necrosy.
Niestety na rozpisce nie ma Polski.

belphegor 2020 european tour
źródło: www.bravewords.com

Piotr

Tagi: , , , , , , , .