Nowe video formacji Belphegor

Austriacka black/death metalowa formacja Belphegor zaprezentowała video do utworu Necrodaemon Terrorsathan. Numer pochodzi z reedycji albumu Necrodaemon Terrorsathan. Krążek ujrzy światło dzienne 6 listopada. Wydawnictwo ukaże się pod skrzydłami wytwórni płytowej Nuclear Blast Records.

Wokalista Helmuth skomentował:
Oryginalnie ten album skomponowaliśmy w latach 1998-1999, natomiast proces rejestracji jak i wydania to rok 2000. Nasz były gitarzysta Sigurd (1993-2006) który “maszerował” ze mną po całym świecie, napisał trzy piosenki na to wydawnictwo. Partie perkusji sesyjnie zarejestrował Manfred “Man” Gandler (Mastic Scum), a za bas chwicił Mario Klausner (Pungent Stench, Collapse VII).

Helmuth dodał również:

20 lat później wciąż tu jesteśmy, silniejsi niż kiedykolwiek. Pierwotnie skomponowałem tę piosenkę w latach 1998-1999, nagrywając ją i wydając w 2000 roku. To był dla mnie ekscytujący eksperyment, aby nasi fani posłuchali, jak brzmiałby „Necrodaemon Terrorsathan”, gdybyśmy stworzyli ten utwór z naszymi umiejętnościami i możliwościami nagrywania w obecnej epoce.

Tracklista:
01. Necrodaemon Terrorsathan
02. Vomit Upon The Cross
03. Diabolical Possession
04. Lust Perishes In A Thirst For Blood
05. S.B.S.R.
06. Sadism Unbound
07. Tanzwut – Totengesänge
08. Cremation Of Holiness
08. Necrodaemon Terrorsathan Pt.II / Outro: Analjesus

Źródło: Belphegor, Nuclear Blast Records

Tagi: , , , , , .