Oficjalna Inicjatywa Koncertowa na występie zespołu Rammstein w Polsce

Koncert Rammstein w Polsce już 24 lipca. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie ogniste show Niemców obserwować będzie kilkadziesiąt tysięcy widzów. Publika nie musi być biernym obserwatorem tego występu, trzymającym jedynie w górze swoje smartfony. Z interesującą koncepcją aktywnej partycypacji wyszedł bowiem nasz partner – oficjalny polski fanklub zespołu Rammstein Feuerräder. Noc z Rammstein może być dzięki niej jeszcze atrakcyjniejsza. Akcja może się spodobać także zespołowi.

 „Inicjatywa jest niskobudżetowa i łatwo dostępna dla każdego fana bez względu na płeć i zasobność portfela” – czytamy na facebookowym wydarzeniu. Koncepcja zakłada trzy punkty: glowstickową „dyskotekę”, świetlną biało-czerwoną flagę oraz „morze” białych kartek. Opis inicjatywy precyzuje, jak można zaopatrzyć się w niezbędne rekwizyty, jak je otrzymać, oraz kiedy publika powinna wykonać każdy z trzech mini-performensów. Po szczegóły zapraszamy do wydarzenia na Facebooku.

Feuerräder organizuje również afterparty po koncercie Rammstein. Impreza odbędzie się w oddalonej o zaledwie 1,5 kilometra od stadionu Leśniczówce. KVLT jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej o afterparty.

Feuerräder
www.feuerrader.pl
Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/2299367123417784
Insta: https://www.instagram.com/feuerrader.pl/

Tomek Bilewicz

Tagi: , , , , , .