Ruszył pre-orderu dokumentu o Adamie “Nergalu” Darskim

behemoth nergal łódź 2020 justyna szadkowska

Niedawno informowaliśmy was o powstawaniu dokumentu o liderze jednego z najbardziej rozpoznawanych zespołów w Polsce. Oczywiście mowa tutaj o Behemoth, a dokładnie liderze oraz wokaliście dość skandalicznym w ostatnim czasie Adamie “Nergalu” Darskim. Na stronie Artax Film ruszyła przedsprzedaż filmu dokumentalnego Adam The Apostate, Nergal The Heretic, za który odpowiada reżyser Claudio Marino.

 

Produkcję możemy wesprzeć kupując dostęp do transmisji cyfrowej, bądź zakupić nośnik fizyczny DVD, jak również edycję Heretic zawierającą:

– Twoje imię i nazwisko wymienione w napisach końcowych filmu.
– „Heretyckie wydanie” DVD w ekskluzywnej okładce. Ta edycja DVD jest ściśle limitowana i będzie ręcznie numerowana i nigdy nie będzie przedrukowywana.
– Bezpłatne pobranie oryginalnej ścieżki dźwiękowej do filmu autorstwa francuskiego kompozytora Treha Sektori.
– Kod do bezpłatnego oglądania krótkometrażowego filmu dokumentalnego Claudio Marino „Cold Void” o „Niklasie Kvarforthu”.
– Darmowa wysyłka na cały świat.

Premiera dokumentu przypada na 27 listopada 2020 roku, warto zaznaczyć, że film był tworzony przez trzy lata i będzie wydawany na całym świecie na płytach DVD, VHS, online jako wideo na żądanie (przez Vimeo) oraz w kilku wybranych kinach i na festiwalach filmowych na całym świecie.

Poniżej przedstawiamy udostępnione jak dotąd dwa trailery.


Adam The Apostate Nergal The Heretic

Źródło: Artax Film
Zdjęcie: Kobaru

Tagi: , , , , , , , , .