The Suits prezentuje klip do utworu Tustoje

The Suits

Tustoje to kolejny klip zapowiadający nowy album warszawskiej grupy The Suits zatytułowany „Tied”. Premiera płyty odbędzie się 18 września br.

Brak akceptacji samego siebie oraz swojego życia jak i frustracja wynikająca z faktu, że inni mają lepiej, więcej czy fajniej potrafi doprowadzić wiele osób do poważnych zaburzeń psychicznych i być jedną z przyczyn depresji. Na ten problem zwracają uwagę muzycy z The Suits w swoim utworze Tustoje oraz teledysku do tej piosenki. Sceneria sali do pokera utworzona w studyjnych warunkach, a w obsadzie zespół The Suits oraz gościnnie w charakterze krupiera znany youtuber Dakann. Za kamerą oraz w roli producenta sam Łukasz “Ciechan” Ciechański (dziennikarz radiowy AntyRadio).

Tied to pierwszy długogrający krążek The Suits i zarazem bogaty zbiór doświadczeń oraz przemyśleń jakimi młody zespół chce podzielić się ze swoimi słuchaczami. To zbiór 9 autorskich utworów, które powstawały i dojrzewały na przestrzeni ponad sześcioletniej działalności zespołu. To także suma wspólnych przemyśleń oraz wrażliwości grupy przyjaciół, próbujących odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie. Szerokie spektrum emocji od gniewu przez smutek po bezsilność i strach, związane w jeden album niczym popękany krawat przedstawiony na okładce płyty.

Zespół, który jak klasyka eleganckiego ubioru, bazuje na prostocie. Ludzie, którzy fascynowali się nieoczywistym wykorzystaniem pozornego banału. Muzyka obfita w gitarowe brzmienia i niespotykany wokal. Nie wszystko co proste jest genialne, ale wszystko co genialne jest proste.

 
źródło: Cantaramusic.pl

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .