Titus zagra Accept i Judas Priest na koncercie legend muzyki niezależnej

1 maja w Sosnowcu odbędzie się koncert zatytułowany Wolność Niezależność Muzyka, podczas którego wystąpią m.in. Zbigniew Hołdys, John Porter, Maciek Maleńczuk, Titus (Acid Drinkers), Tymon Tymański, Mietall Waluś oraz Joka (Kaliber 44). W trakcie mają być grane m.in. utwory Accept, Judas Priest i Rage Against The Machine.

Koncert Wolność Niezależność Muzyka jest wspólną inicjatywą Mietalla Walusia oraz Zbigniewa Hołdysa. – Wolność! Niezależność! Muzyka! Tymi trzema słowami można określić moje życie – komentuje Mietall. – I tymi słowami nazwałem koncert, na który zaprosiłem artystów wolnych i niezależnych. I taki będzie ten koncert. Zapraszamy 1 maja do Sosnowca – dodaje.

1 maja na placu przed urzędem miasta w Sosnowcu wystąpią oprócz Mietalla i Zbigniewa Hołdysa: Maciej Maleńczuk, John Porter, Tymon Tymański, Titus (Acid Drinkers) i Joka (Kaliber 44). I to dwaj ostatni panowie mają tchnąć ducha ciężkich riffów w to wydarzenie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Titus wykona m.in. utwory Metal heart Accept oraz United Judas Priest, natomiast Joka z żywym zespołem zaprezentuje, m.in. Killing In The Name Of formacji Rage Against The Machine.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 występem zespołu Iova Super Soccer – kontynuuje Mietall. – Pojawią się też dzieciaki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej z Sosnowca, które wesprą w wykonaniu m.in. kultowego The Wall Pink Floyd`ów. Będziemy również grali utwory Roberta Brylewskiego i inne.

 

/zdjęcie: Titus i Mietall Waluś, fot. Dawid Markiewicz

Tagi: , , , , , , , , , , .