Wygraj bilet na Der Weg Einer Freiheit

Der Weg Einer Freiheit powstało w 2008 roku, w bawarskich Niemczech. Ostatni, czwarty album kapeli, zatytułowany Finisterre ukazał się dwa lata temu, nakładem wytwórni Season Of Mist. W marcu 2019, formacja opublikowała także wydawnictwo koncertowe – Live in Berlin, które zarejestrowane zostało podczas występu w październiku, w 2017 roku.

Grupa Downfall Of Gaia zaprezentowała niedawno swoją najnowszą produkcję, noszącą tytuł Ethic of Radical Finitude. Album ukazał się 8 lutego 2019, nakładem Metal Blade Records.

Der Weg Einer Freiheit oraz Downfall Of Gaia zagrają w Polsce dwukrotnie:

10.09.2019 – Warszawa, Pogłos (wydarzenie)
17.09.2019 – Wrocław, D.K. Luksus (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Der Weg Einer Freiheit2019-miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Wymień przynajmniej dwóch gości na ostatnim studyjnym albumie zespołu Der Weg Einer Freiheit.

 

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (03.09.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .