Wygraj bilet na Faces Of Death: Decapitated & Beyond Creation

Kanadyjscy techniczni death metalowcy z Beyond Creation połączą siły z Decapitated i razem wyruszą na podbój europejskich klubów muzycznych.
Trasa pod szyldem Faces of Death obejmie 23 miast na Starym Kontynencie. Jako supporty wystąpią: Ingested z Wielkiej Brytanii, amerykański Lorna Shore oraz Viscera.

Jedyny koncert w Polsce odbędzie się we wrocławskim klubie Pralnia. Organizatorem koncertu jest WiniaryBookings.

27.03.2020 – Wrocław, Pralnia (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Decapitated&BeyondCreation_2020 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Pod postem konkursowym na Facebooku wstaw link do ulubionego utworu jednego z zespołów, który wystąpi na koncercie?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (22.03.2020, g. 18:00)

Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Decapitated & Beyond Creation plakat polska 2020
Decapitated & Beyond Creation eu tour 2020
źródło: Season of Mist, WiniaryBookings

Piotr
Latest posts by Piotr (see all)
This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.