Wygraj bilet na Illusion

Mocna sekcja rytmiczna, chropowate gitary i energetyczny wokal Tomasza „Lipy” Lipnickiego to cechy, które składają się na charakterystyczne brzmienie trójmiejskiego kwartetu. Noż, Vendetta czy Cierń – te utwory już na zawsze wpisały się w historię polskiego rocka. Usłyszeć je, m.in. wraz z materiałem z ostatniej płyty zespołu, Anhedonia, będzie można już na zimowych koncertach!

Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w Poznaniu oraz Warszawie za sprawą agencji Winiary Bookings.

 

01.02 – Poznań, Klub U Bazyla (wydarzenie)
02.02 – Warszawa, Proxima (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Illusion_2020_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: W jakim zespole Lipa grał lub gra oprócz Illusion i Lipali?

Na zgłoszenia czekamy do środy (29.01.2020, 18:00).

Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: WiniaryBookings
zdjęcie: Oskar Szramka

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .