Wygraj bilet na Jungle Rot

Knock Out Productions prezentuje występ Jungle Rot oraz Une Misere w stolicy naszego kraju!

W trzeci weekend lipca, amerykańska kapela Jungle Rot zagości na deskach warszawskiego klubu Pogłos, w towarzystwie islandzkiego zespołu Une Misere. Death metalowe Jungle Rot obchodzi w tym roku 25-lecie swojego istnienia, a ich dyskografia liczy aż 10 albumów studyjnych, w tym ostatni – Jungle Rot, wydany w 2018 roku, nakładem Victory Records.

28.07.2019 – Warszawa, Pogłos (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na  koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Jungle Rot-Wawa-2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Na jakim stanowisku w zespole Jungle Rot najczęściej zmieniali się muzycy?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (14.07.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Tagi: , , , , , , .