Wygraj bilet na Kataklysm&Hypocrisy

Takiej death metalowej bomby w Polsce dawno nie było! Już pod koniec października na jedynym koncercie w kraju, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, zagrają giganci gatunku – Kataklysm i Hypocrisy w ramach trasy Death is Just The Beginning odwiedzą Europę! Kanadyjczycy przyjadą do nas promować swoje nadchodzące wydawnictwo Meditations, na które fani czekali 3 lata od ostatniej płyty. 

25.10.2018 – Wrocław, Zaklęte Rewiry (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać  dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Kataklysm&Hypocrisy-Wro2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Dla ilu utworów z poprzedniej płyty Of Ghosts and Gods powstało teledysków?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (21.10.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , .