Wygraj bilet na Korpiklaani & Turisas

Knock Out Productions prezentuje cztery koncerty na trasie Wayfarers & Warriors Tours 2019 z udziałem Korpiklaani, Turisas oraz Trollfest!

Na folk metalową ucztę zapraszamy w drugiej połowie marca. Korpiklaani przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album Kulkija, który ukazał się 7 września 2018 roku nakładem Nuclear Blast Records. Skandynawskie grupy odwiedzą kolejno:

15.03.2019 – Kraków, Kwadrat (wydarzenie)
16.03.2019 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)
17.03.2019 – Gdańsk, B90 (wydarzenie)
20.03.2019 – Wrocław, A2 (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Korpiklaani & Turisas_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Podaj poprzednie nazwy pod jakimi działał zespół Korpiklaani.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (11.03.2019) do godziny 20:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , .