Wygraj bilet na Lion Shepherd

Rok 2017 był dla zespołu Lion Shepherd pełen wrażeń. Przede wszystkim światło dzienne ujrzała druga płyta Heat. To ważny moment dla każdego zespołu. Pierwszy album wzbudza ciekawość, drugi to test, czy zespół został zaakceptowany przez publiczność. Lion Shepherd zdał ten egzamin śpiewająco. Płyta zdobyła uznanie słuchaczy i krytyków do tego stopnia, że już w lutym 2018 roku zostanie wydana w całej Europie i USA.
To również wiele wzruszających chwil podczas koncertów na trasie z Riverside. Niezwykle ciepłe przyjęcie w klubach nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, krajach Beneluxu czy w Skandynawii dodało im wiatru w skrzydła.

Przed nimi kolejne wyzwania. Wszystko to robią dla swoich fanów i dzięki nim. To oni dodają im siły i nie pozwalają spocząć na laurach. W podziękowaniu za tę siłę i wsparcie zespół zaprasza na koncert w legendarnym klubie.

10.12.2017 – Warszawa, Hard Rock Cafe (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać pięć podwójnych biletów na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule LionShepherd_HRC2017 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do środy (06.12.2017) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.