Wygraj bilet na Perkele

Po dwuletniej przerwie, szwedzka legenda sceny punk/oi powraca do Polski na jedyny koncert! Perkele wystąpi w połowie listopada bieżącego roku na koncercie w Warszawie promując swoje ostatnie wydawnictwo „Leaders of Tomorrow” ze stycznia 2019 roku, wydane we współpracy z niemiecką wytwórnią Spirit of the Streets. To będzie iście premierowy występ Szwedów z jakże zaskakującym i chwytliwym materiałem z ostatniego albumu.

16.11.19 – Warszawa, Proxima (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Perkele _2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Wymień dyskografię zespołu Perkele?

Na zgłoszenia czekamy do soboty (09.11.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

źródło: WiniaryBookings
zdjęcie: Bjorn Olsson

Piotr

Tagi: , , , , .