Wygraj bilet na Sanhedrin & Gatekeeper

A Shadow over Europa – pod takim szyldem w trasę wyruszają Sanhedrin (Nowy Jork, USA) i Gatekeeper (Vancouver, Kanada). Left Hand Sounds zaprasza na dwa koncerty w Polsce
Oba zespoły to przedstawiciele najnowszej fali tradycyjnego heavy metalu, w najlepszym duchu Manilla Road, Judas Priest, Black Sabbath, Diamond Head czy Iced Earth. O tak, obcisły jeans i równie dopasowana skóra to najbardziej odpowiedni outfit na te koncerty!

Koncerty odbędą się:

06.03.2019 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)
07.03.2019 – Warszawa, Chmury (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule A Shadow over Europa_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto był zaangażowany w produkcję najnowszej płyty Sanhedrin?

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (05.03.2019) do godziny 20:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: Left Hand Sounds

Piotr
This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.