Wygraj bilet na Shining

Szwedzka black metalowa horda Shining w maju i czerwcu odbędzie europejską trasę koncertową pod szyldem Return of the Enemy Tour. Przed nimi wystąpi tylko i wyłącznie słoweński black metalowy zespół SRD. Na dwóch koncertach w Polsce będzie można zobaczyć wcześniej wymienione zespoły. Muzyczne sztuki odbędą się:

30.05.2019 – Kraków, Zet Pe Te (wydarzenie)
31.05.2019 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Shining(swe)2019_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: W jakim wieku Niklas Kvarforth powołał do życia zespół Shining?

Na zgłoszenia czekamy do środy (29.05.2019) do godziny 11:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: Left Hand Sounds

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , .