Wygraj bilet na Sinsaenum

Supergrupa złożona z tak znanych w świecie metalu nazwisk, jak Joey Jordison (ex-Slipknot), Attila Csihar (Mayhem) czy Frédéric Leclercq (Dragonforce) wystąpi w październiku w Polsce na jednym koncercie.
Formacja Sinsaenum przyjedzie do Polski promować ostatni minialbum zatytułowany „Ashes”. Płyta została wydana 10 listopada 2017 roku nakładem earMUSIC. W roli supportu wystąpi Hatesphere.

06.10.2018 – Warszawa, Proxima (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Sinsaenum_Warszawa2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Podaj kompletny skład zespołu Sinsaenum.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (30.09.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , .