Wygraj bilet na Stoned Jesus

Stoned Jesus wyrusza w trasę koncertową o nazwie The Pilgrimage Tour. Trasa zostanie rozpoczęta od koncertów w naszym kraju. Łącznie zespół da w Polsce aż 5 występów. Stoned Jesus to ukraiński zespół stoner rockowy, ale też i doom metalowy. We wrześniu tego roku pojawił się ich najnowszy album Pilgrims, który będzie promowany na tej trasie.  

20.03.2019 – Wrocław, Pralnia
21.03.2019 – Kraków, Zet Pe Te
22.03.2019 – Gdynia, Ucho
23.03.2019 – Warszawa, Hybrydy
24.03.2019 – Poznań, U Bazyla

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na wrocławski i gdyński koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Stoned Jesus_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest wydawcą najnowszej płyty Pilgrims zespołu Stoned Jesus?

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (19.03.2019) do godziny 20:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: facebook.com/stonedjesusband/, https://www.facebook.com/pg/ididthebooking/

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr
This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.