Wygraj bilet na Summer Fall Festival

Zapraszamy na kolejną edycję Summer Fall Festival. Po rocznej przerwie rockowa impreza wraca na płocką plażę. Na festiwalu wystąpią cenieni wykonawcy zagraniczni, a także polskie gwiazdy!
Początkiem września na plaży w Płocku zagrają: Dog Eat Dog, Marky Ramone (w składzie z gitarzystą Bad Religion), Farben Lehre, Krzysztof Zalewski, Illusion, Dezerter, Nocny Kochanek oraz Cochise!

01.09.2018 – Płock, Plaża Miejska (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać trzy pojedyncze bilety na festiwal. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Summer Fall Festival2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jak w skrócie powstał zespół Dog Eat Dog?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (26.08.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Go Ahead

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , .