Wygraj bilet na The HU

Knock Out Productions prezentuje koncert mongolskiej grupy The HU w Warszawie.
Zespół The HU wystąpi w naszym kraju w warszawskim klubie Proxima. Kapela, która powstała zaledwie w 2016 roku, określa swój styl jako „hunnu rock”, którego nazwa pochodzi od mongolskiego słowa hu, czyli człowiek.
The HU planuje wydanie swojej debiutanckiej płyty, zatytułowanej Gereg późną wiosną 2019 roku. Album ukazać ma się nakładem wytwórni Eleven Seven Records.

24.06.2019 – Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule The HU2019_Warszawa dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Na jakich instrumentach grają muzycy zespole The HU? Wymień co najmniej jeden instrument.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (16.06.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Tagi: , , , , , , , .