Wygraj bilet na To The Mountains

W świąteczny poniedziałek (17.04.2017) we wrocławskim Centrum Reanimacji Kultury odbędzie To The Mountains, niewielki festiwal stanowiący niejako hołd dla blisko pięciu lat działalności wytwórni Behind The Mountain. Oprócz tego poniedziałkowe wydarzenie będzie też piętnasta imprezą, które zostało zorganizowane pod szyldem No Gods No Masters. Za wrażenia muzyczne odpowiadać będą cztery amerykańskie załogi: Ash Borer (black metal), Lycus (funeral doom), Vanum (black metal) oraz Frón (funeral sludge). 

17.04.2017 – Wrocław, Centrum Reanimacji Kultury (wydarzenie)

Dzięki uprzejmości organizatorów mamy do wygrania jeden bilet na to wydarzenie. Jeżeli chcecie wziąć udział i powalczyć o darmową wejściówkę należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Być fanem Behind The Mountain Records.
3) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku z dopiskiem “martwota, gorycz & melancholia”.
4) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule To The Mountains dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (16.04.2017) do godziny 19:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie zamieszczona pod postem konkursowym.

Maciej

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , .