Wygraj bilet na White Lies

W 2009 roku ukazał się pierwszy album brytyjskiego trio White Lies i aby uczcić dekadę pełną sukcesów, muzycy postanowili zagrać kilka urodzinowych koncertów. Już w drugiej połowie listopada w Warszawie zagrają wszystkie utwory z płyty To Lose My Life.
Krążek został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i był jedną z najważniejszych płyt wydanych w 2009 roku w Wielkiej Brytanii. Perkusista, Jack Lawrence-Brown wspomina, że trasa koncertowa promująca To Lose My Life była przełomowym momentem i pozwoliła uformować ich jako muzyków.
Koncert odbędzie się:

20.11.2019 – Warszawa, Stodoła (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule White Lies_2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaka była pierwotna nazwa zespołu White Lies?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (17.11.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

źródło: www.livenation.pl

Piotr

Tagi: , , , , , , , .