Wygraj karnet na Helliad Fest 2019

Polskie lato 2019 zapowiada się pod znakiem festiwali metalowych. Wiele imprez zwyczajowo odbywać się będzie na południu Polski, jednak i na Pomorzu szykuje się niespodzianka dla fanów cięższego grania. Helliad Fest potrwa aż dwa dni. Miejscem polsko-skandynawskiego festiwalu będzie Park Kolibki. Dzień wcześniej organizator przygotował imprezę w stylu “warm-upowym” w gdyńskim klubie Ucho.

 

Impreza odbędzie się:

23.08.2019 – Gdynia, Ucho (wydarzenie): Sunworm, Thaw, In Twilight’s Embrace, Entropia, Belzebong, Nightrun87
24.08.2019 – Gdynia, Park Kolibki (wydarzenie): Decapitated, Obscure Sphinx, Satyricon, blindead, Slaugmar, Blaze of Perdition, Thy Disease, Desolator, Batushka

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden pojedynczy karnet na festiwal. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Helliad Fest 2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku wskaż trzy zespoły, które powinny się wg Ciebie znaleźć w składzie Helliad Fest 2020.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (18.08.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .