Wygraj karnet na Summer Dying Loud 2017

Festiwal Summer Dying Loud 2017 odbędzie się w drugi weekend września bieżącego roku. Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią:

In Twilight’s Embrace, Trauma, Percival, Obscure Sphinx, [::] (4Dots), Schammasch, The Gentle Art Of Cooking People, Dziady Borowe, Sodom, J. D. Overdrive, Valkenrag, Internal Quiet , Sounds Like The End Of The World , Sólstafir , Sautrus , Unleashed , Dopelord , Wolfheart

08-09.09.2017 – Aleksandrów Łódzki, Mosir im. Włodzimierza Smolarka (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania pięć karnetów na festiwal. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine .
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym wrzucić ulubiony utwór jednego z festiwalowych wykonawców.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Summer Dying Loud 2017 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (03.09.2017) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .