Wygraj winyle i płyty CD

Dzięki współpracy z polskimi wytwórniami muzycznymi mamy możliwość aby podzielić się z naszymi fanami muzyką na fizycznym nośniku.

Nie inaczej jest w tym roku, jednak zmieni się nieco forma konkursu. W tym roku otrzymaliśmy kilka płyt winylowych, które finalnie trafią w Wasze ręce i do Waszych gramofonów. Istotną zmianą jest to, że nie ujawnimy Wam tytułów płyt CD oraz winylowych, o które walczycie tak więc nie będzie można sobie wybrać tego co ktoś chciałby otrzymać jako nagroda w tym konkursie.

Zostanie przygotowanych kilka zestawów, które powinny zadowolić każdego maniaka ekstremalnej muzyki.

Nagrody zostały ufundowane przez wytwórnie:
Selfmadegod Records
Via Nocturna
Moans Music (powstała przez oddzielenie się od Ermland Prod.)
Old Temple
Witching Hour Productions.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Konkurs_CD&vinyl dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz pod postem konkursowym na Facebooku napisać po jednym tytule z katalogu każdej wytwórni, która jego/jej zdaniem jest najciekawsza.

 

Na zgłoszenia czekamy do piątku (14.02.2020) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .