Nowy singiel od The New Death Cult

Na 7 września 2019 roku wytwórnia Indie Recordings zaplanowała premierę wydawnictwa zespołu The New Death Cult, który muzycznie jest skrzyżowaniem Queens of the Stone Age, Biffy Clyro oraz Pink Floyd.

Producentem debiutanckiego albumu jest Stamos Koliousis, który w przeszłości współpracował między innymi z takimi zespołami jak KampfarKeep Of KalessinFight the Fight czy też Djerv. Materiał zarejestrowano w Røffsound Studio.

Utwór opowiada o intuicji i naszej nieświadomej więzi ze wszechświatem. Jego tematem przewodnim jest otwarcie się na myśl, że główna wizja naszego istnienia tkwi w niematerialnej istocie, jaką jest dusza. Mimo że nasze ciała starzeją się aż w końcu ulegną rozkładowi, nasze dusze są jak punkty nawigacyjne, które w ponadzmysłowym świecie są wiecznie nieśmiertelne, czyste i autentyczne. Dopuszczenie do siebie tej świadomości oczywiście niesie za sobą różne domysły, takie jak sposób w jaki postrzegamy innych ludzi i nasze ziemskie życie. Jeżeli wyobrazilibyśmy sobie, że cały wszechświat został skondensowany do rozmiarów kropli wody zanim nastąpił Wielki Wybuch, oznaczałoby to, że ja, ty, my wszyscy – zarówno w formie fizycznej jak i w postaci ponadzmysłowej – byliśmy częścią malutkiej pierwotnej kropli wszechświata. Mimo że żyjemy w świecie, w którym ludzie starają się przeciwstawić prawdzie za pomocą rozsiewania ziaren napędzanej strachem propagandy i chorego religijnego fanatyzmu, ta głęboka więź pomiędzy nami a wszechświatem pozostaje nienaruszona i będzie trwać wiecznie.” „To właśnie ty jesteś oknem, przez które wszechświat spogląda i odkrywa samego siebie” – Alan Watts

Poniżej prezentujemy nowy utwór True Eyes oraz teledysk do singla Light Spills Over.


Tracklista:
1. Light Spills Over
2. Zeitgeist
3. True Eyes
4. Moon
5. The War
6. Blood Of Babylon
7. Colours Of The Mind
8. Home
9. Edel


źródło: indierecordings.no
tłumaczenie: Marcel Szczepanik

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , .