Pandrador: ruszył pre-order debiutu na winylu

Pandrador

Rzeszowski, death metalowy skład Pandrador nie próżnuje i w miesiąc po publikacji swojego pierwszego teledysku (o którym pisaliśmy tutaj) zaprasza do składania zamówień na edycję winylową swojego debiutanckiego, pełnego albumu Ov Rituals, Ov Ancestors, Ov Destiny.

Zapytaliśmy lidera Pandrador, Bartłomieja “Barda” Bardona o szczegóły dotyczące wydawnictwa:

“Album “Ov Rituals, Ov Ancestors, Ov Destiny” to około 37 minut klasycznego, polskiego Death Metalu. Nie stawiam się na równi z moimi idolami, ale jeśli, tak jak ja, cenicie sobie Dies Irae, Vader, Decapitated, Yattering czy Traumę – sądzę, że zawartość płyty nie będzie dla Was rozczarowująca. Kiedy nagraliśmy materiał w studiu, stwierdziliśmy, że te 37 minut to dość fajny czas do przełożenia na klasyczną płytę winylową. Zdecydowaliśmy się tym razem na formę pre-orderu, więc wszystko w rękach słuchaczy i ich zainteresowania wydawnictwem.”

Oprócz wydania winylowego, zespół zapewnia, że Ov Rituals, Ov Ancestors, Ov Destiny ujrzy światło dziennie także na CD, o czym ma poinformować niedługo.
Zgodnie z informacjami na stronie zespołu – winyl ukaże się, gdy lista osób w pre-orderze osiągnie co najmniej 45 osób. Oczywiście zachęcamy do wpisania się na listę za pośrednictwem wiadomości na facebookowym fanpage‘u zespołu lub przez e-mail (pandradorofficial@gmail.com)źródło: Pandrador

Piotr

Tagi: , , , , , , .