Wygraj bilet na Dog Eat Dog

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Dog Eat Dog w naszym kraju! Z okazji 25-lecia albumu All Boro Kings, zespół zagra specjalny set składający się w głównej mierze z całego materiału z 1994 roku.

Dog Eat Dog łączy w swojej twórczości elementy rapu, punka, funku i metalu, a ich ostatnim wydawnictwem studyjnym jest EP-ka – Brand New Breed, która wydana została w 2018 roku, nakładem Metalville Records.

Dog Eat Dog świętuje w tym roku 25-lecie szalenie popularnego albumu All Boro Kings, a jubileuszowe koncerty zahaczą również o dwa miasta w Polsce! Koncerty odbędą się:

03.10.2019 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)
04.10.2019 – Bielsko-Biała, Rudeboy (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na koncert w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule DED_2019_Warszawa dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie:  Dzięki jakim utworom zespół Dog Eat Dog odniósł komercyjny sukces?

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (30.09.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Knock Out Productions

 

Dog Eat Dog w Warszawie, bez Bielska
wyniki do 30.09 – dwa pojedyncze wejścia

Piotr

Tagi: , , , , , , .