Wygraj bilet na koncert Percival w Warszawie

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl muzyczny wielokrotnie nagradzany (m.in. MocArt 2015 wraz z Marcinem Przybyłowiczem i Mikołajem Stroińskim) autorstwa współtwórców muzyki do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz płyty “Równonoc” (zdobywcy Diamentowej Płyty); mających na swoim koncie koncerty w całej Europie i na świecie, goszczących ze swoją muzyką na ekranach TV od Szwecji po Serbię, z fanklubami w takich miejscach jak Brazylia czy Chiny.

Trasa Wild Hunt Live odniosła ogromny sukces wśród fanów zespołu Percival. Najbliższy koncert formacji odbędzie się:

12.10.2018 – Warszawa, Palladium (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać cztery podwójne bilety na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Percival-Wawa2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Za co cenisz muzykę zespołu Percival?

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (10.10.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Piotr

Tagi: , , , , , , .