Wygraj bilet na Metal Mine Festival 2019

Czwarta edycja Metal Mine Festival odbędzie się pod koniec sierpnia w Wałbrzychu. Jak co roku na terenie Centrum Nauki i Sztuki – Stara Kopalnia rozbrzmiewać będą dźwięki , które zadowolą każdego słuchacza muzyki metalowej. Podczas tegorocznej edycji wystąpią czołowe zespoły zagraniczne jak i reprezentanci z naszego kraju. Wyjątkowo w tym roku festiwal odbędzie się w budynku Starej Kopalni, a nie jak to było wcześniej na otwartym terenie. Na scenie Metal Mine w tym roku wystąpią :

Asphyx (death metal)
Harakiri for the Sky (post-black metal)
Embrional (death metal)
Devilish Impressions (blackened death metal)
ROSK (post-black metal)
Entropia (black/sludge/post-metal)
Spatial (doom/black metal).

24.08.2019 – Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden pojedynczy karnet na festiwal. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Metal Mine Festival 2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz w komentarzu pod konkursowym postem na Facebooku wskaż trzy zespoły, które powinny się wg Ciebie znaleźć w składzie Metal Mine Festival 2020.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (20.08.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Tagi: , , , , .