Wygraj bilet na Metallica S&M² do Cinema City

Metallica to jeden z najpopularniejszych i najwybitniejszych zespołów heavymetalowych na całym świecie. Dla jego fanów oraz sympatyków muzyki rockowej Cinema City przygotowało niespodziankę! Po raz pierwszy po 20 latach Metallica razem z orkiestrą
symfoniczną z San Francisco wracają ze swoim przełomowym koncertem i albumem S&M, który został nakręcony podczas dwóch wyprzedanych koncertów w Chase Centre w San Francisco. To muzyczne wydarzenie będzie można zobaczyć już od 9 października na ekranach kin Cinema City w całej Polsce. Zespół przygotował również dla fanów kilka niespodzianek, które zostały nagrane na potrzeby kinowego wydarzenia.

Zobacz i posłuchaj najsłynniejszych piosenek zespołu, jak Nothing Else Matters, The Unforgiven czy Sad But True oraz innych utworów w zupełnie innej aranżacji w ciągu 2 i pół godzinnego wydarzenia. Koncert będzie można obejrzeć również w salach VIP we Wrocławiu i Krakowie, w których oprócz muzyki również otwarty bar, dostępne ulubione, orzeźwiające napoje, świeżo parzona kawa oraz typowe menu kinowych przekąsek, takich jak nachosy czy popcorn, będą prawdziwą ucztą dla zmysłów. Skórzane, elektrycznie regulowane fotele premium pozwolą cieszyć się muzycznym seansem w wygodnej, a nawet leżącej pozycji.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na seans spośród wymienionych poniżej lokalizacji kin Cinema City. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Metallica_miasto_kino dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Za co uwielbiasz zespół Metallica i dlaczego to Ty powinieneś(aś) otrzymać bilet do Cinema City?

 

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (06.10.2019) do godziny 12:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

W konkursie udział biorą następujące kina: Warszawa (Arkadia, Mokotow, Bemowo, Sadyba), Kraków (Bonarka, Kazimierz, Zakopianka), Poznań (Kinepolis), Katowice (Punkt 44), Częstochowa (Wolność), Toruń (Czerwona Droga), Lublin (Plaza), Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Gliwice, Łódź (Manufaktura), Ruda Ślaska, Rybnik, Sosnowiec, Wałbrzych, Zielona Góra, Starogard, Wrocław (Wroclavia).


tekst: Cinema City, Face It

Piotr
Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .