Wygraj bilet na Mord’A’Stigmata & Medico Peste

Mord'A'Stigmata fot. Paul Verhagen
  •  
  •  
  •  
  •  
Mord’A’Stigmata to jeden z najbardziej wytrwałych i postępowych zespołów blackmetalowych w Polsce świętuje XV-lecie działalności. Marcowe koncerty będą zatem podsumowaniem działalności formacji, która za sprawą albumów takich jak Ansia, Hope i Dreams of Quiet Places od dawna pozostaje w krajowej czołówce, a także pierwszą właściwą okazją do szerszego zaprezentowania tego ostatniego na krajowych scenach, po zagranicznych wojażach, w ramach których Mord’A’Stigmata odwiedzili m.in. holenderski Roadburn Festival. Przed nami wyjątkowe wieczory i celebracja naprawdę wyjątkowego dorobku.
Na wspólną trasę koncertową pod szyldem Heralds of Nothingness zespół Mord’A’Stigmata wyruszy razem z Medico Peste i Loathfinder. Koncerty odbędą się:
19.03.2020 – Wrocław, Firlej (wydarzenie)
20.03.2020 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)
21.03.2020 – Gdańsk,  Drizzly Grizzly (wydarzenie)
22.03.2020 – Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Mord’A’Stigmata & Medico Peste_miasto_2020 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Pod postem konkursowym na Facebooku wstaw link do ulubionego utworu jednego z zespołów, który wystąpi na koncercie?

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (16.03.2020, g. 18:00)

Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


zdjęcie: Paul Verhagen
źródło: Left Hand Sounds

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , .