Wygraj bilet na Perturbator & Moloch

W sierpniu Perturbator w ramach letniej trasy koncertowej obejmie również Polskę. Francuski artysta zagra dwa koncerty. James Kent ukrywający się pod pseudonimem Perturbator promuje ostatnie wydawnictwo New Model (recenzja).

Supportem na obydwu koncertach będzie polski  projekt Moloch, który niecały miesiąc temu wypuścił EPkę The Other Side (recenzja).

12.08.2018 – Gdańsk, B90 (wydarzenie)
13.08.2018 – Warszawa, Niebo (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Perturbator & Moloch_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: W jakim metalowym zespole James Kent (przed powstaniem projektu Perturbator) był gitarzystą?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (05.08.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Tagi: , , , , , , , , .