Wygraj bilet/karnet na Red Smoke Festival 2017

Red Smoke Festival 2017 odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Pleszewie. Headlinerami są: ElderKadavar, oraz Acid King.

14-16.07.2017 – Pleszew (wydarzenie)

Potwierdzonymi zespołami są: Ouzo Bazooka (Izrael), King Buffalo (USA), Child (Australia), Lee Van Cleef (Włochy), Operators (Niemcy), Stonehenge (Niemcy), Egypt (USA), Sasquatch (USA), Giobia (Włochy), Mammoth Weed Wizard Bastard (Walia), Re-Stoned (Rosja), MaidaVale (Szwecja), Bone Man (Niemcy), Mentor (Polska).

Na Małej Scenie festiwalu zagrają cztery polskie formacje: Ignu, Bantha Rider, Tortuga oraz Andromeda Space Ritual.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania po jeden 3-dniowy karnet na cały festiwal lub pojedynczy bilet na wskazany dzień. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku, a w komentarzu wkleić link do ulubionego utworu jednego z zespołów, który wystąpi na tegorocznej edycji.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Red Smoke Festival 2017 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (07.07.2017) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.


Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .