Wygraj reedycję płyty Hellhammer “Apocalyptic Raids”

Hellhammer 1984

Noise Records oraz BMG wydali reedycję legendarnej EPki Apocalyptic Raids, która wywarła ogromny wpływ na rozwój ekstremalnego metalu. Wydanie to bogata wersja winylowa i CD z książeczkami. Jej twórca, lider i założyciel zespołu Hellhammer, Tom Gabriel Warrior osobiście nadzorował proces tworzenia tej reedycji: zawartość książeczek, nową treść i opis oraz archiwalne zdjęcia. Remasteringiem zajął się V. Santura z Triptykon.

Wersja CD zawiera rozszerzoną okładkę, z historią i archiwalnymi zdjęciami, natomiast wersja winylowa zawiera dodatkowo plakat.

Tom Gabriel Warrior: “To dla mnie ogromna przyjemność móc obserwować jak BMG i Noise Records wreszcie wykorzystują prawa do katalogu Hellhammer i robią to z należytym szacunkiem dla artystów oraz zrozumieniem ducha naszej muzyki. Jest to także wielki zaszczyt, że zostałem zaproszony do udziału w procesie tworzenia tego wydania i pomysłów przy zarówno remasteringu, jak i elementach okładki. Jestem ogromnie wdzięczny za pracę wytwórni, która zaangażowała się w ten projekt, i wiem, że mówię tu w imieniu wszystkich byłych członków Hellhammer. Cieszę się, że ktoś widzi jak nadal duże jest zapotrzebowanie na naszą muzykę i jaki jest jej wpływ po tylu latach.”.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać jedną z czterech płyt CD Hellhammer Apocalyptic Raids:

Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule CD Hellhammer “Apocalyptic Raids” dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Wymień najlepszą kompozycję Hellhammer z całej dyskografii. Opinię uzasadnij.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (21.06.2020) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.
konkurs hellhammer reedycja
źródło: BMG, Bang Music

Piotr
Latest posts by Piotr (see all)
This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.