Wygraj bilet na Anti-Flag & Stick To Your Guns

Agencja Winiary Bookings we współpracy z Avocado Booking oraz United Talent Agency ma zaszczyt zaprosić Was na dwa koncerty Stick To Your Guns, Anti-Flag oraz Stray From The Path! Wszystkie zespoły będą promować swoje najnowsze wydawnictwa! Anti-Flag przyjedzie do Polski po raz pierwszy ze swoim albumem „American Fall”, a Stray From The Path z „Only Death Is Real”! Oba wyżej wspomniane zespoły właśnie zakończyły wspólną trasę Silence=Violence po Stanach Zjednoczonych. Teraz przyszedł czas na Polskę! Takiej mieszanki u nas jeszcze nie było!

3.07.2018 – Wrocław, Pralnia (wydarzenie)
4.07.2018 – Poznań, u Bazyla (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po jednym bilecie na każdy koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku oraz dołączyć do wydarzenia.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Anti-Flag_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto w obenym składzie Anti-Flag jest od samego początku w zespole?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (01.07.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Źródło: WiniaryBookings

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .