Wygraj bilet na Death In Rome

Left Hand Sounds i Klub U Bazyla zapraszają na koncert neofolkowego coverbandu Death In Rome. Niemiecki projekt w wyjątkowy sposób potrafi do znanych, popowych melodii dodawać smutek i niepokój.

Jako support wystąpi jednoosobowy By The Spirits, pochodzący z Dolnego Śląska akt neofolkowy bazujący na przestrzennym brzmieniu gitar i głębokim głosie twórcy.

2.09.2018 – Poznań, Klub U Bazyla (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać bilet na to wydarzenie. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule DeathInRome2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz wymienić swój ulubiony cover Death In Rome oraz podać uzasadnienie wyboru.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (28.08.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Left Hand Sounds

Kapitan Bajeczny

Czarny Piotruś redakcji. Niespełniona artystycznie i intelektualnie dusza. Pajac z wyboru, pisak z przypadku. Gdyby zajmował się magią, miałby ksywę The Great Retardini.
Wobec powyższych faktów miłość do ekstremy i ekskremy w postaci grindcore wydaje się być całkowicie uzasadniona.
Kapitan Bajeczny

Latest posts by Kapitan Bajeczny (see all)

Tagi: , , , , , , , , , .