Wygraj bilet na God is an Astronaut

Czarodzieje dźwięków, czyli Irlandzkie trio God Is An Astronaut, powracają na jedyny koncert do Polski! Zespół rusza wiosną w trasę Epitaph European Tour 2018, aby promować swoje kolejne wydawnictwo „Epitaph”, którego premiera zapowiadana jest na 27 kwietnia nakładem wytwórni Napalm Records. Na trasie nie mogło zabraknąć Polskiego przystanku. Gościem specjalnym trasy będzie zespół Xenon Field, który wspomagał Irlandczyków przy postprodukcji i programowaniu dźwięków na Epitaph.

01.05.2018 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku oraz dołączyć do wydarzenia.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule GIIA_2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie Jakie emocje Ci towarzyszą podczas słuchania muzyki God is an Astronaut?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (27.04.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.


Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , .