Wygraj bilet na koncert Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk, znany jako długoletni frontman TSA, zagra w Poznaniu! Obdarzony charakterystycznym głosem wokalista wystąpi na akustycznym koncercie za kilka dni w Poznaniu.

Na koncertach „Marek Piekarczyk – Akustycznie” razem z Markiem występują: Tadeusz Apryjas (gitara, wokal), Jacek Borowiecki (instrumenty perkusyjne), a także zaproszeni zaprzyjaźnieni Artyści. Muzycy pracują nad nowym materiałem studyjnym, który zostanie wkrótce wydany.

07.10.2018 – Poznań, Blue Note (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać  dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Marek Piekarczyk-Poznań2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki utwór chciałbyś usłyszeć na żywo w akustycznej aranżacji?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (05.10.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr
This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.