Wygraj bilet na koncert Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk, znany jako długoletni frontman TSA, zagra w Poznaniu! Obdarzony charakterystycznym głosem wokalista wystąpi na akustycznym koncercie za kilka dni w Poznaniu.

Na koncertach „Marek Piekarczyk – Akustycznie” razem z Markiem występują: Tadeusz Apryjas (gitara, wokal), Jacek Borowiecki (instrumenty perkusyjne), a także zaproszeni zaprzyjaźnieni Artyści. Muzycy pracują nad nowym materiałem studyjnym, który zostanie wkrótce wydany.

07.10.2018 – Poznań, Blue Note (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać  dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Marek Piekarczyk-Poznań2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki utwór chciałbyś usłyszeć na żywo w akustycznej aranżacji?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (05.10.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.