Wygraj bilet na Metal Mine Festival 2017

Pod koniec okresu wakacyjnego w Wałbrzychu odbędzie się Metal Mine Festival 2017.

Na tej zacnej imprezie zagrają: death metalowy In Twilight’s Embrace, black metalowa horda Furia, post-metalowcy z Obscure Sphinx, Acid Drinkers (thrash metal), Antigod (death/thrash metal), Veal (groove metal/metalcore), F.A.M. (death metal/grindcore), Eternal Deformity (avant-garde/doom metal) oraz Doomas (melodic dark doom metal). Headlinerem festiwalu jest grecki zespół Septicflesh!

26.08.2017 – Wałbrzych, Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania podwójny bilet na koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine oraz Metal Mine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym wrzucić ulubiony utwór jednego z festiwalowych wykonawców.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule MetalMineFestival2017 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (20.08.2017) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.


Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .