Wygraj bilet na Metalowa Wigilia 2019

Metalowa Wigilia powraca! Po trzech latach przerwy Massive Music reaktywuje festiwal oraz tradycję organizowania ostatniego koncertu roku z pełnym rozmachem. W tym roku w warszawskiej Progresji wystąpią: Sólstafir, Primordial, Carpathian Forest, Infernal War oraz polska Arkona.

 

21.12.2019 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na to muzyczne wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Metalowa Wigilia 2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Na koncert którego z zespołów oczekujesz najbardziej i dlaczego? Do e-maila dołącz zdjęcie wydawnictw zespołów, które wystąpią na Metalowej Wigilii.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (29.11.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: Massive Music

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , .