Wygraj bilet na Neon Haze

  •  
  •  
  •  
  •  

Neon Haze to wspólna trasa koncertowa trzech zespołów kojarzonych z bardzo różnymi scenami oraz stylistykami – Nightrun87 (synthwave), FAVORIT89 (retrowave) i Octopussy (stoner rock).

To wyjątkowa impreza łącząca różne światy muzyczne, gdzie oprócz oryginalnie wykonywanych utworów, muzycy poszczególnych składów będą się wymieniać i grać nowe aranżacje. Klimaty 80’s przeplatać się będą z brzmieniami takich gatunków jak: rock’n’roll, blues, funk, czy stoner, aby przejść do klubowych klimatów XXI wieku.
Jesteśmy przekonani, iż tak różnorodna formuła sprawdzi się doskonale pośród mono-tematycznych eventów, czym może zaskarbić sobie zainteresowanie fanów.

To nie będzie zwykły koncert, to muzyczny trip.

06.02.2020 – Kraków, Zaścianek (wydarzenie)
07.02.2020 – Wrocław, Liverpool (wydarzenie)
08.02.2020 – Łódź. Magnetofon (wydarzenie)
14.02.2020 – Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie)
15.02.2020 – Gdańsk, Drizzly Grizzly (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Neon Haze_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jakie trzy inne zespoły/projekty chciałbyś zobaczyć na drugiej odsłonie Neon Haze? Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (01.02.2020, 18:00).

Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.źródło: Octopussy

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , .