Wygraj bilet na The Vintage Caravan

W żyłach tego Islandzkiego trio płynie stonerowa i blues rockowa krew, a teraz The Vintage Caravan powrócą do Polski na dwa koncerty, które będą częścią trasy promującej ich nowy album Gateways wydany nakładem legendarnej wytwórni Nuclear Blast. Islandczycy porwą publikę swoimi narkotycznymi riffami w drugiej połowie października.  Gośćmi specjalnymi będą niemiecki Wucan i belgijskie Black Mirrors, promujące nowy album Look Into The Black Mirror wydany nakładem Napalm Records.

17.10.2018 – Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie)
18.10.2018 – Poznań, Pod Minogą (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać:
– dwa pojedyncze bilety na koncert w Warszawie
– dwa pojedyncze bilety na koncert w Poznaniu
– płyta CD The Vintage Caravan “Arrival” (odbiór tylko i wyłącznie na koncercie).

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule The Vintage Caravan -miasto-2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Ile lat mieli członkowie zespołu kiedy to zakładali formację The Vintage Caravan?

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (10.10.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: PW Events

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , .